logo firmyOKNOROLL
bramy
BRAMY

BRAMY GARAŻOWE

Bramy garażowe to stały element architektury naszych czasów. W naszej ofercie znajdują się bramy skrzydłowe, uchylne i rolowane. Każdy rodzaj bramy garażowej pozwala na lepsze wykorzystanie powierzchni pomieszczenia. Ważne jest więc dopasowanie bramy garażowej adekwatnie do garażu i jego otoczenia. Garaż jest niezbędnym pomieszczeniem dla posiadaczy samochodu, a dopasowana brama garażowa ma za zadanie zabezpieczyć wejście do niego. Oferowane przez nas bramy garażowe różnią się sposobem otwierania i zamykania, a także zapotrzebowaniem przestrzeni. Przy krótkich podjazdach lepiej wybrać bramy uchylne czy rolowane, gdyż brama skrzydłowa potrzebuje więcej przestrzeni do jej otwarcia. Zapewniamy, że dobrze dobrana brama garażowa z naszej oferty zapewni wygodę użytkowania i zabezpieczenie przed wtargnięciem do środka niepożądanych osób.
Proponujemy Państwu dokonanie pomiarów przez naszych specjalistów. Służą oni również profesjonalnym doradztwem technicznym i pomocą w wyborze najodpowiedniejszego rodzaju bramy garażowej.
Wszystkie oferowane przez nas bramy garażowe są wysokiej jakości, co w połączeniu z przystępnymi cenami stanowi wyjątkowo atrakcyjną ofertę na bardzo konkurencyjnym rynku. Wieloletnie doświadczenie w montażu bram daje pewność długiej ich eksploatacji. Oferujemy specjalistyczny montaż na terenie Śląska, Zagłębia, Podbeskidzia, a także w Czechach. Często  odwiedzanymi przez nas miastami w celu montażu bramy garażowej są Katowice, Żory, Tychy oraz Bielsko-Biała. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty na podstronach dotyczących poszczególnych rodzajów bram, a szczególnie polecamy BRAMY ROLOWANE

  PŘEKLÁDÁNÍ STRÁNKY NA LINKU

Zdjęcia , schematy i szczegółowe informacje wysyłamy na Państwa maila . Zapraszamy do zapoznania się z nowymi, niższymi cenami poprzez kontakt z naszym Doradcą Klienta 501 301 791

Bramy garażowe Żory, Tychy, Katowice, Bielsko-Biała.

 

 


  bramy uchylne
  bramy rolowane
  bramy dwuskrzydłowe

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.

bramy uchylne bramy uchylne bramy rolowane bramy rolowane bramy dwuskrzydłowe


Chcesz wiedzieć więcej?
Zadaj pytanie ekspertowi