logo firmyOKNOROLL
bramy dwuskrzydłowe
BRAMY DWUSKRZYDŁOWE

BRAMY GARAŻOWE dwuskrzydłowe

Proponujemy sprawdzone rozwiązanie dla klientów . Oferujemy także bramy garażowe dwuskrzydłowe. Jako montażyści bram garażowych proponujemy rozwiązania na wymiar – odpowiadające indywidualnym potrzebom naszych Klientów. 

Uwzględniamy także określoną kolorystykę. Najbardziej wymagającym możemy polecić wersje w kolorze drewnopodobnym – w ofercie dostępne są aż w trzech odcieniach : złoty dąb , orzech i mahoń.

Jeżeli posiadasz ocieplony garaż, to dobrym rozwiązaniem będzie również ocieplenie bramy. Dzięki temu straty ciepła w całym obiekcie będą mniejsze. Jako producent podejmujemy się wykonania ocieplenia, ale produkujemy też konstrukcje bez ociepleń – zgodnie z preferencjami naszych Klientów. 

Na życzenie możemy przygotować również dodatkowe drzwi wejściowe (furtkę). Jest to rozwiązanie, które zwiększa komfort użytkowania, gdyż nie wymaga otwierania dużego skrzydła w każdej sytuacji.

W ramach naszych usług oferujemy również montaż gotowych bram oraz drzwi garażowych. W razie pytań bądź wątpliwości zapraszamy do kontaktu telefonicznego oraz mailowego . Wstępne informacje o wycenie pozwala uzyskać kalkulator cen na naszej stronie internetowej.

BIURO OBSŁUGI KLIENTA tel. +48 501 301 791

czynne w godz. 8.oo - 20.oo od poniedz. do piątku

           w godz. 8.oo - 14.oo w sobotę

Polecamy także nasze WYCENY online :

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

* szerokośc oraz wysokość otworu do garażu

* preferowana kolorystyka

* z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

* miejsce ( dom czy firma )

* miasto montażu

* czy garaż jest częścią budynku mieszkalnego, czy wolno stojący?

* wielkość węgarków zewnętrznych

Polecamy specjalistyczny montaż przez nasze ekipy monterskie we wszystkich n/w miastach, ale także w okolicznych miejscowościach.

Śląska: Katowice, Bytom. Chorzów, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Żory,
Zagłębia : Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladż, Jaworzno, 
Podbeskidzia : Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Kęty, Szczyrk,
oraz część woj. małopolskiego: Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, Oświęcim
Ceska Republika - Ostrava, Karvina, Frydek Mistek, Cesky Tesin, TrinecCeny już od 279,oo za 1 m2 netto

Cena obejmuje pomiary, montaż,dojazdy, gwarancję 2 lata. Należy doliczyć VAT22% lub 7% na PKOB11


Informacje:

Dodatkowe drzwi jednoskrzydłowe

boczne do garaży ocieplane i nieocieplane

Jedną z wygód, które pragniemy Państwu podarować jest możliwie jak najszybszy i najprostszy dostęp do sprzętu, urządzeń oraz tego wszystkiego, co oprócz samochodu przechowywane jest w garażu. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, iż coraz częściej przejmuje on rolę funkcjonalnego pomieszczenia gospodarczego. Dlatego też stale modyfikujemy ofertę, pozwalając tym samym naszym Klientom odnaleźć rozwiązania odpowiadające ich zmiennym potrzebom. Doskonałym tego przykładem są drzwi garażowe, które właśnie prezentujemy.

DLA KOGO?

Jako doceniany przez szerokie grono zadowolonych Klientów monter bram garażowych, montaż dodatkowych drzwi wprowadzających zalecamy przede wszystkim tym z Państwa, którym przestrzeń garażu służy nie tylko jako miejsce do przechowywania i zabezpieczania samochodu. Jeżeli dla Państwa jest to również miejsce , w którym przechowywany jest sprzęt ogrodniczy lub też sezonowy sprzęt sportowy (np. narty), to tego typu rozwiązanie bez wątpienia okaże się znaczącym udogodnieniem. Pozwoli przede wszystkim na ułatwienie dostępu do składowanych rzeczy – bez konieczności podnoszenia dużego, masywnego skrzydła.

MOntaż bram garażowych, którą realizujemy, wzbogacona propozycją przygotowania dodatkowych drzwi, jest także doskonałym rozwiązaniem dla tych z Państwa, dla których estetyczna spójność wykończenia budynku nie pozostaje bez znaczenia. Wykonując oba elementy (bramy garażowe oraz drzwi) z tych samych materiałów, jesteśmy w stanie zatroszczyć się o odpowiedni wygląd tych realizacji. Ponadto – zadbamy także o dopasowanie elementów wykończeniowych, takich jak chociażby spójny wzór przetłoczeń czy jednakowe klamki lub uchwyty.

CECHY

Produkcja skrzydeł wejściowych bocznych przebiega analogicznie jak produkcja bramy głównej. Opracowana została przez nas w oparciu o wieloletnie doświadczenie. Dzięki temu możemy też dostarczać Państwu rozwiązań funkcjonalnych i znacznie ułatwiających codzienne korzystanie z garażu. Spośród najistotniejszych cech tych elementów wymienić należy:

  • estetyczne dopasowanie, tak to bramy głównej, jak również pozostałych elementów konstrukcyjnych budynku;
  • możliwość zlecenia wykonania projektu w oparciu o indywidualne wymogi, np. z uwzględnieniem dodatkowych przeszkleń;
  • wykonanie z materiałów całkowicie odpornych na szkodliwe działanie czynników zewnętrznych (przede wszystkim czynników mechanicznych oraz atmosferycznych – w tym opadów i zmiennych temperatur);
  • możliwość wykorzystania dowolnego koloru z dostępnej palety RAL lub też okleiny drewnopodobnej.
KORZYŚCI

Drzwi boczne to alternatywa dla bram garażowych wzbogaconych dodatkowymi drzwiami. Sprawdzą się wszędzie tam, gdzie istnieje fizyczna możliwość ich zamontowania. Jednak po raz kolejny pragniemy podkreślić, że zadowoleni z nich będą przede wszystkim Ci z Państwa, dla których garaż nie służy jedynie zabezpieczeniu i przechowywaniu pojazdu. Wszystkie nasze realizacje są stabilne, trwałe i wyjątkowo odporne na różnorodne czynniki mechaniczne. Mogą więc służyć jako solidne zabezpieczenie obiektu.

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, starannie odpowiadając na oczekiwania naszych Klientów. Mamy więc pewność, że zarówno trwałość, estetyka, jak i funkcjonalność naszych realizacji będzie dla Państwa satysfakcjonująca. Ponadto pragniemy zapewnić, że realizujemy zlecenia dla Klientów regionu Śląska Zagłębia i Podbeskidzia.

Szcze

Chcesz wiedzieć więcej?
  Zadaj pytanie ekspertowi
  Zobacz przykładowe ceny
  Skontaktuj się z nami

bramy dwuskrzydłowe bramy dwuskrzydłowe