logo firmyOKNOROLL
markizy tarasowe
MARKIZY TARASOWE

Markizy tarasowe GREENHOUSE są montowane nad tarasami oraz nad balkonami. Idealnie nadają się także do sklepów lub kawiarenek. Wykonane są z mocnej konstrukcji aluminiowej oraz poszycia ze 100% PSE.

Markizy GREENHOUSE zwijane są ręcznie za pomocą specjalnej korby. 

BIURO OBSŁUGI KLIENTA tel. +48 501 301 791

czynne w godz. 8.oo - 20.oo od poniedz. do piątku

           w godz. 8.oo - 14.oo w sobotę

Polecamy specjalistyczny montaż przez nasze ekipy monterskie we wszystkich n/w miastach, ale także w okolicznych miejscowościach.

Śląska: Katowice, Bytom. Chorzów, Zabrze, Tychy, Mysłowice, Żory,
Zagłębia : Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladż, Jaworzno, 
Podbeskidzia : Bielsko-Biała, Cieszyn, Żywiec, Pszczyna, Kęty, Szczyrk,
oraz część woj. małopolskiego: Olkusz, Chrzanów, Trzebinia, Oświęcim
Ceska Republika - Ostrava, Karvina, Frydek Mistek, Cesky Tesin, Trinec

CENNIK BRUTTO MARKIZ O TYPOWYCH WYMIARACH Z MONTAŻEM

300 x 200 wysięg  =  1595,oo zł/kpl 

300 x 250 wysięg  =  1772,oo zł/kpl  (dopłata do półkasety + 550 zł)

400 x 250 wysięg  =  1985,oo zł/kpl  (dopłata do półkasety + 600 zł)

400 x 300 wysięg  =  2097,oo zł/kpl

500 x 300 wysięg  =  2848,oo zł/kpl  (dopłata do półkasety + 650 zł)

500 x 350 wysięg  =  2997,oo zł/kpl

500 x 300 wysięg  =  3194,oo zł/kpl  NOWOŚĆ z silnikiem radiowym na pilota w kolorze wyłącznie bordowo-beżowym 

W/w ceny brutto zawierają materiał, montaż, dojazd i VAT 23 %

   Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę

Cena obejmuje pomiary, materiał, montaż, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Ceny już od ZAPYTANIA na maila zł za sztukę


Informacje:

Montujemy również markizy firmy SELT wykonywane na każdy wymiar

=========================================

Polecamy także nasze wyceny online:

Prosimy o podanie na naszego maila oknorol @ gmail.com

- długości oraz wysięgu markizy

- montaż do ściany czy do spodu balkonu ?

- z jakiego materiału jest mur i ile ma cm ocieplenia?

- miasto montażu

- regulacja ręczna czy na silnik z pilotem?

----------------------------------------------------------------------------

Jeszcze do niedawna markizy kojarzyły się z dobrem, które sporo kosztuje.  Znane od lat, po dzień dzisiejszy spełniają tą samą funkcję: ochrona przed słońcem, ozdoba witryn sklepowych, restauracji i kawiarenek.  W nieodległej przeszłości tylko nieliczni mogli pozwolić sobie na zakup i montaż markizy na prywatnej posesji. Markizy były drogim elementem upiększającym. Ceny markiz wynikały z dość wysokich kosztów produkcji, użytych materiałów, automatyki sterującej oraz niemałych kosztów dystrybucji i transportu. Od samego początku naszej działalności stanęliśmy w opozycji do drogich markiz, montując markizy ekonomiczne, proste, wykorzystujące nieskomplikowane mechanizmy, bez zbędnej automatyki a spełniające swoje zasadnicze funkcje. Markizy, które prosto i szybko można także samodzielnie zamontować. Ze względów ekonomicznych ograniczyliśmy ilość dostępnych rozmiarów oraz kolorów poszyć. Wszystko po to aby zaoferować Państwu markizy w jak najlepszej jakości i cenie przystępnej dla każdego

1./  Markizy nie tylko chronią nas przed palącym słońcem, ale także mogą być ozdobą naszego domu i tarasu. Kolor poszycia powinien być dopasowany do naszego domu, do koloru elewacji, mebli lub okien. Odpowiedni kolor może być wspaniałym elementem ożywiającym elewację lub dodatkiem dopełniającym charakter Państwa domu.

BOGATA KOLORYSTYKA: ciemna zieleń-beż, zielono-szara, beżowe pasy z bordo, bordo-beż, żółto-szara, szaro-szara, 

2./  Materiał markizy nie jest zwykłym materiałem. Jest to szczególny rodzaj tkaniny poliestrowej, specjalnie zabezpieczonej. Posiada filtr UV i jest specjalną wodoodporną warstwą. Tkanina jest odporna na płowienie, rozerwanie, nie odbarwia się i jest wodoodporną. Pamiętaj o tym, aby nigdy nie zwijać mokrej markizy, gdyż materiał zapleśnieje. Po zwinięciu w czasie deszczu należy niezwłocznie po poprawie pogody rozwinąć markizę w celu wysuszenia materiału.

3./ Poszycie markiz robi się ze specjalnej tkaniny poliestrowej zabezpieczonej lakierem akrylowym. Przy nachyleniu min 14 stopni wytrzyma lekki, krótki deszcz. Podczas silniejszych i dłuższych opadów deszczu markiza powinna być zwinięta aby uniknąć uszkodzenia. Markizy w naszej ofercie mają miejsca szycia zabezpieczone przed przesiąkaniem wody. Duża część tanich markiz 'marketowych' ma szwy niezabezpieczone i już przy lekkim deszczu markizy te  przemakają. Należy zwrócić uwagę czy spadek jest  na tyle duży że z materiału markizy nie  tworzą się zbiorniki z wodą a sama woda swobodnie spływa za krawędź markizy.

4./ Mocna aluminiowa konstrukcja w kolorze białym w standardzie, wzmocniona tylną belką, która stabilizuje całość konstrukcji. Ramiona z mocnego malowanego proszkowo aluminium aż 1,2 mm grubośc. 

Zadaj pytanie ekspertowi
  Zobacz przykładowe ceny
  Skontaktuj się z nami

markizy tarasowe markizy_tarasowe