logo firmyOKNOROLL
aranżacja wnętrz
Aranżacja wnętrz

Realizujemy niekonwencjonalne i niepowtarzalne zamówienia do stylowych i nowoczesnych wnętrz: biur, hoteli, restauracji, pensjonatów, domów wczasowych, pubów i prywatnych mieszkań. Dysponujemy tkaninami polskimi, angielskimi, francuskimi wysokiej jakości, o szerokiej gamie kolorystycznej.


Dzięki tkaninie zmieniamy aranżacje wnętrz pomieszczenia szybko i, co ważne, bez remontów i zbyt wielkich kosztów. Właściwie dobrane tkaniny dodadzą ciepła surowo urządzonym pomieszczeniom, rozświetlą lub ożywią kolorystycznie, skryją niezbyt estetyczne widoki za oknem. Swoją ofertę opieramy na bogatej kolekcji tkanin i materiałów renomowanych firm polskich i zagranicznych. wiele z nich posiada tzw. koordynaty, t.j. w jednym deseniu do wszystkich usług.aranżacja aranżacje aranżowanie aranżacja wnętrz aranżacje wnętrz

Próbniki tkanin oraz gotowe dekoracje są prezentowane w naszej pracowni, do której serdecznie zapraszamy. Gwarantujemy pełną usługę aranżacji wnętrz wraz z dojazdami, pomiarami, montażem lub upinaniem. Prowadzimy działalność na terenie całego Śląska, Zagłębia i Podbeskidzia.Chcesz wiedzieć więcej?
Zadaj pytanie ekspertowi