logo firmyOKNOROLLlogo firmy OKNOROLL
###
aluplast
ALUPLAST

Nowoczesne okna PCV Aluplast Ideal 4000 70/70mm i Ideal 7000 85/85mm o super parametrach, zbudowane na bazie 5 i 6-komorowego  profilu.  Zastosowany zestaw szybowy wpływa znacząco na obniżenie kosztów ogrzewania (U=1,1 W/m2·K) w rewelacyjnie niskich cenach o bardzo dobrej jakości. Nasz autoryzowany, profesjonalny montaż na specjalistycznych kotwach z opiankowaniem zapewni długoletni okres użytkowania.

Szczególnie polecamy okna pcv IDEAL 4000 Round Line 

z ramą 70mm i skrzydłem półzlicowanym 85mm

http://www.aluplast.com.pl/index.php?grupa=6&podgrupa=9&module=katalog&kategoria=14

Ofertę uzupełniają nowoczesne system IDEAL 8000 o doskonałych parametrach termicznych, akustycznych i wytrzymałościowych oraz przeznaczone do budownictwa pasywnego systemy ENERGETEO. Przekonanie, iż najwyższej klasy produkt można uzyskać jedynie w oparciu o najnowocześniejsze know-how mobilizuje nas do dokonywania systematycznych inwestycji w technologię, rozbudowę infrastruktury i modernizację parku maszyn.

Super Oferta Montażowa!!!!

Najniższa cena na rynku. Tylko 19 zł/mb netto po obwodzie.

Cena obejmuje: pomiary, dojazdy, gwarancję 2 lata oraz montaż do stanu surowego na kotwach z opiankowaniem.

A do tego dochodzą wyjątkowo promocyjne ceny na okna ALUPLAST.

Prosimy o wysłanie wymiarów okien lub otworów okiennych z podaniem podziału oraz kolorystyki, a my niezwłocznie wykonamy Kosztorys Ofertowy.

Nasz mail: oknorol@gmail.com

 Ceny już od 120,30 netto + montaż

Cena obejmuje pomiary, materiał, 2 letnią gwarancję oraz dojazdy (na terenie woj. śląskiego). Do kwoty należy doliczyć podatek VAT.


Informacje:

CYTAT

System  okienne aluplast to  nowa  generacja  profili,  które  już  dzisiaj spełniają wymagania stawiane oknom w przyszłości. Łączą w sobie najnowocześniejszą technikę z najwyższym komfortem mieszkania.

W skład bogatej oferty produktowej aluplast wchodzi szereg systemów profili okiennych: od najpopularniejszych profili o głębokości zabudowy 70 mm, aż po profile z przeznaczeniem do domów pasywnych. Odpowiedzią na coraz większą popularność budownictwa energooszczędnego i tzw. budownictwa pasywnego jest najnowsza gama systemów energeto®. To rewolucyjne na rynku stolarki okiennej rozwiązanie i nowy wymiar w projektowaniu okien, które są w stanie spełnić najwyższe wymagania w zakresie efektywności energetycznej.

Różnorodne szerokości powierzchni widocznych w profilach okiennych i różna głębokość zabudowy umożliwiają wybór rozwiązania najlepszego dla danego budynku i umożliwia dotrzymanie nawet najbardziej surowych norm o ochronie ciepła. Oryginalne i harmonijne wzornictwo, w połączeniu z dużym bogactwem rozwiązań systemowych, dają nieograniczone możliwości kreowania okien i podkreślenia przez to własnego stylu.

Bogaty wybór różnego rodzaju listew przyszybowych stwarza dodatkowe możliwości stylizacji okien i dopasowanie do charakteru wnętrza

 Chcesz wiedzieć więcej ?
   * Zadaj pytanie ekspertowi.
   * Zobacz przykładowe ceny.
   * Skontaktuj się z nami.
aluplast galeria aluplast galeria
copyright © 1993-2018 OKNOROLL